Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks

Foorum kõigile, kes vaevlevad söömishäirete käes või soovivad rohkem infot söömishäirete kohta. Me ei poolda ebatervislikku toitumist vaid püüame aidata leida tee tagasi tervisliku toitumise juurde.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Kudumine - mustrid, materjalid.

Go down 
5 posters
AutorTeade
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

Kudumine - mustrid, materjalid. Empty
PostitaminePealkiri: Kudumine - mustrid, materjalid.   Kudumine - mustrid, materjalid. I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 8:27 am

Tunnistage nüüd üles, kes viimati endale ISE kindad kudus? Võib ka teistele kingituseks teha Very Happy
Kes kursis, pange linke või mustreid Smile

Mul see talv juba kolm paari valmis, Minu Originaalid Smile
Tagasi üles Go down
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

Kudumine - mustrid, materjalid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kudumine - mustrid, materjalid.   Kudumine - mustrid, materjalid. I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 8:49 am

Sa oled tubli!

Mina kudusin viimati kooli ajal. Piinlik! Embarassed

Tegelikult mulle väga meeldib käsitöö. Juba koolis kudusin ja heegeldasin ka käsitöötunni asjad valmis. Ka kodus teen kõik kardinad, laudlinad, toolikatted ise. Õmmelda meeldib mulle väga,kuigi ega see mingi profitöö ole, mis välja tuleb ! Very Happy
Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
Millimallykas78

Millimallykas78


Postituste arv : 23
Join date : 24/01/2011
Age : 33
Asukoht : Tartu

Kudumine - mustrid, materjalid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kudumine - mustrid, materjalid.   Kudumine - mustrid, materjalid. I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 10:37 am

Alustasin sellel sügisel kinda kudumist. Koon ühte kinnast senini, kuna alustasin suhteliselt peenikese lõngaga ja muud tegemist ka palju. Aga see tuleb ilus barbi- roosa Very Happy Lohutan ennast mõttega, et vähemalt järgmisel talvel kannan isekootud kindaid. Kipun kindaid päris tihti ära kaotama. Loodan, et hoolin enda valmistatud kinnastest rohkem. Smile
Kingituseks on lahe kududa Smile
Tagasi üles Go down
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

Kudumine - mustrid, materjalid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kudumine - mustrid, materjalid.   Kudumine - mustrid, materjalid. I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 10:39 am

Millimallykas78, koo teleka ees Smile Järgmine kord võta vardadja lõng vähemalt suurus 4, saab kiiremini Razz
Tagasi üles Go down
Millimallykas78

Millimallykas78


Postituste arv : 23
Join date : 24/01/2011
Age : 33
Asukoht : Tartu

Kudumine - mustrid, materjalid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kudumine - mustrid, materjalid.   Kudumine - mustrid, materjalid. I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 10:41 am

Seline nali, et mul ei ole telekat, mille ees kududa Smile
Tagasi üles Go down
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

Kudumine - mustrid, materjalid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kudumine - mustrid, materjalid.   Kudumine - mustrid, materjalid. I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 10:47 am

Heh, mul ka pole kodus telekat. Ma vaatan kõike mida tahan reklaamivabalt arvutist. Lehekülgi küll kust vaadata Smile House MD sai niimoodi läbi vaadatud Smile Viimane hooaeg siis, seekord.. nüüd otsin midagi asenduseks Smile
Tagasi üles Go down
Hiie




Postituste arv : 9
Join date : 25/01/2011

Kudumine - mustrid, materjalid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kudumine - mustrid, materjalid.   Kudumine - mustrid, materjalid. I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 10:07 pm

Viimane suurem üllitis oli kampsun. Ise väga rahule ei jäänud, aga eks harjutamine teeb meistriks. Nüüd tegin 3 tunniga valmis peapaela. Ainult vooder vaja sisse õmmelda. Muidu soovitan teistelgi. Väga ilus jääb nt palmikuga peapael.
Mina olen üli rahul, et hakkasin uuesti kuduma. Super rahustav tegevus.
Tagasi üles Go down
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

Kudumine - mustrid, materjalid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kudumine - mustrid, materjalid.   Kudumine - mustrid, materjalid. I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 10:08 pm

Homme lähen käsitöö poodi Smile
Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
sf




Postituste arv : 7
Join date : 29/01/2011

Kudumine - mustrid, materjalid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kudumine - mustrid, materjalid.   Kudumine - mustrid, materjalid. I_icon_minitimeKolm Veeb 02, 2011 10:52 am

Ma just alustasin ühtede kinnastega, teen palju käsitööd.
Tagasi üles Go down
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

Kudumine - mustrid, materjalid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kudumine - mustrid, materjalid.   Kudumine - mustrid, materjalid. I_icon_minitimeKolm Veeb 02, 2011 4:25 pm

Kallis sf,

Anna mõni ideepojuke - tahan sõbrapäevaks mehele midagi ilusat teha. Kindad, sall ja müts tal juba on (minu originaalid), mobiilikotti ei kasuta, seega jääb kotike ära, sokke villaseid on 101 paari juba, ehkki kõik tema ema poolt tehtud. Ideid?
Tagasi üles Go down
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

Kudumine - mustrid, materjalid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kudumine - mustrid, materjalid.   Kudumine - mustrid, materjalid. I_icon_minitimeKolm Veeb 02, 2011 4:54 pm

leidsin üliägeda mustri, mees fotohuviline ka, nii lahedat mütsi pole veel teinud Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
Tagasi üles Go down
sf




Postituste arv : 7
Join date : 29/01/2011

Kudumine - mustrid, materjalid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kudumine - mustrid, materjalid.   Kudumine - mustrid, materjalid. I_icon_minitimeKolm Veeb 02, 2011 9:39 pm

Päris äge asi. Teedki selle? Muidu on praegu veel popid asjad eurorahakotid. Peaks endalegi selle nikerdama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kudumine - mustrid, materjalid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kudumine - mustrid, materjalid.   Kudumine - mustrid, materjalid. I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kudumine - mustrid, materjalid.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks :: Asendustegevused :: Käsitöö-
Hüppa: