Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks

Foorum kõigile, kes vaevlevad söömishäirete käes või soovivad rohkem infot söömishäirete kohta. Me ei poolda ebatervislikku toitumist vaid püüame aidata leida tee tagasi tervisliku toitumise juurde.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 mis trenne keegi harrastab?

Go down 
2 posters
AutorTeade
meeli




Postituste arv : 10
Join date : 24/01/2011

mis trenne keegi harrastab? Empty
PostitaminePealkiri: mis trenne keegi harrastab?   mis trenne keegi harrastab? I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 9:51 am

ise üritan võimalikult palju (st, nii palju kui viitsimist on;D) ikka trennis käia.
kui juba kohale olen end vedanud, siis olen piiriks omale pannud vähemalt 700kcal.
tänagi ootab mind õhtul bodypump!
Tagasi üles Go down
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

mis trenne keegi harrastab? Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis trenne keegi harrastab?   mis trenne keegi harrastab? I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 10:45 am

Ma jooksen hommikuti. Või siis jalutan, kui kõva tuul on. Vähemalt pool tundi, kuue ja setsme vahel. Miks jooks? Sest krt ujula asb linna tises otsas, enne sulistasin 3 korda nädals Nõmme ujulas hommikuti, ja jooks on meeldivuselt teine ala millest ma ära ei tüdine. Kogu keha töötab, saab enne tööpäev algust terve jume ja hommikune harjutamine aitab ka päeva jooksul rohkem kaloreid põletada, nn. järelpõlemise effekt.

Rühmatreeninguid ei armasta, jõusaali ka pigem mitte. Kodus mehe hantlid on kasutuses küll Smile Jõusaalis ei meeldi see, et palju rahvast, vähe õhku ja tihtipeale on rahvas lohkas, lärtsatavad oma higised kehad pingile ja pärast ei korista. Isegi rätikut kasutades ja desinfitseerivat geeli kaasas kandes on hiljem jäka-jäka tunne. Ma vist bakterofoob albino.
Tagasi üles Go down
 
mis trenne keegi harrastab?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks :: Asendustegevused :: Trenn-
Hüppa: