Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks

Foorum kõigile, kes vaevlevad söömishäirete käes või soovivad rohkem infot söömishäirete kohta. Me ei poolda ebatervislikku toitumist vaid püüame aidata leida tee tagasi tervisliku toitumise juurde.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Kalkun köögiviljadega

Go down 
AutorTeade
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

Kalkun köögiviljadega Empty
PostitaminePealkiri: Kalkun köögiviljadega   Kalkun köögiviljadega I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 4:56 pm

Minu üks vaieldamatu lemmik!

Vaja läheb:

300g kalkuni kintsuliha, ilma nahata ( poodides enamasti 5-7 Eur/kg, kuid tihti nii Maximas, kui Säästukas kampaanais 2,50-3.50 Eur/kg).

1 pakk Maahärra " Köögiviljad praadimiseks" ( 450g ja maksab olenevalt poest 1-1.20 Eur) Minu lemmik kõikidest külmutatud köögiviljadest. Teisi ma eriti ei ostagi.

Natuke oliiviõli ( Mina ostan oliiviõli juba seetõttu, et tal on natuke spetsiifilisem maitse, et see maitse liiga domineeriv ei oleks, siis kasutan seda vähem, kui tavalist rapsi-või päevalilleõli).

natuke soola.

Valmistamine:

Lõigata liha väikesteks ribadeks/tükkideks ja praadida vähese õliga pannil pruuniks. Kui ilusti pruunid, siis keerata kuumust natuke vähemaks. Lisada natuke soola ja valada pannile pakk köögivilju. Segada pidevalt, kuni köögiviljad on soojad. Nii, et ei ole enam külmad või külmunud, kuid ei tohi kaua praadida, siis lähevad liiga pehmeks. Maitse järgi lisada natuke soola juurde, kui vaja.

Ja valmis ongi!

Antud kogusest jagub umbes neljaks toidukorraks. Jahtunud toidu võib karpidesse panna ja külmutusse. Siis hiljem lihtsalt mikros soojaks!

Kui jagada kogus neljaks portsjoniks, siis ühe portsjoni kalorisisaldus tuleb umbes : 175kcal

Kalkun 300g on umbes 350kcal
Köögiviljad 450g on 300kcal
oliivõli 5g umbes 50kcal

Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
 
Kalkun köögiviljadega
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks :: Dieedid :: Head retseptid-
Hüppa: