Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks

Foorum kõigile, kes vaevlevad söömishäirete käes või soovivad rohkem infot söömishäirete kohta. Me ei poolda ebatervislikku toitumist vaid püüame aidata leida tee tagasi tervisliku toitumise juurde.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Ristsõnade lahendamine

Go down 
AutorTeade
Millimallykas78

Millimallykas78


Postituste arv : 23
Join date : 24/01/2011
Age : 33
Asukoht : Tartu

Ristsõnade lahendamine Empty
PostitaminePealkiri: Ristsõnade lahendamine   Ristsõnade lahendamine I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 9:03 pm

Mina armastan mõtete eemale peletamiseks lahendada ristsõnu. Lahendan päris palju neid. Enamasti Kuma kirjastuse omi, sest need on veidi lihtsamad, huvitavate vastuste ja piltidega. Lahendan siis selliseid: Kuma Kerge, Mixi, Onu Uno valitud ristsõnu, aja nappusel ka Kooli Ruudud ja Isegi Kumakest. Viimast just armsate vastuste pärast. Samuti meeldib mulle Miniristik. Lahendaks veelgi,aga eks aega pole ju kõigi jaoks. Seda enam,et vastused tahaks jõuda ka ära saata Smile Olen täielikult ristsõnade fänn, Ei saa magamagi jääda, kui pole mingisugust lahendust kätte saanud.
Mulle meeldivad ka sudokud,aga neid pole pikemat aega kätte sattunud. Ära tahaks õppida jaapani mõistatused, aga see on järgmise kuu muusika.
Kas keegi veel tegeleb selle hobiga, ja missuguseid teie lahendate kui lahendate ?Smile
Tagasi üles Go down
 
Ristsõnade lahendamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks :: Asendustegevused :: Teised tegevused-
Hüppa: