Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks

Foorum kõigile, kes vaevlevad söömishäirete käes või soovivad rohkem infot söömishäirete kohta. Me ei poolda ebatervislikku toitumist vaid püüame aidata leida tee tagasi tervisliku toitumise juurde.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Alustan täna - 26.01 ABC-ga

Go down 
+2
redbrac
Skarabeus
6 posters
AutorTeade
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeKolm Jan 26, 2011 9:47 am

Kuna olen väsinud sellest pidevast hambaharja kurku toppimisest, siis otsustasin täna ABC dieediga algust teha.

Minu esimene päev: 26.01.2011
Kaal : 53,1kg
KMI: 21.8
Mõõdud:
Talje: 69cm (kõige peenemast kohast kõhul) ja 74cm (täpselt naba kõrguselt)
Puus: 87cm
Reis 57cm
Käsivars 29cm

Minu tänane hommikusöök:

Umbes 600ml vett,joon seda igal hommikul. Mitte külma vaid sellist soojemat.
Suur tass kohvi 5kcal
Mustikajogurt müsliga 130g ja kalorisisaldus 147kcal

Lõunaks plaanin süüa ühe väiksema õuna umbes 22kcal

Õhtusöögi osas veel ei tea.

Usun endasse, et saan sellega hakkama!


Viimati muutis seda Skarabeus (Kolm Jan 26, 2011 3:43 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
redbrac

redbrac


Postituste arv : 12
Join date : 25/01/2011

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeKolm Jan 26, 2011 10:00 am

Edu ja meelekindlust!!
Kirjuta siis, kuidas kulgeb, eks.

Ilmselt alustan ise veebruaris.
Tagasi üles Go down
Elluu

Elluu


Postituste arv : 19
Join date : 24/01/2011
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeKolm Jan 26, 2011 12:50 pm

Palju edu sulle! Wink
Ise proovisin ABC-d detsembri alguses. Suutsin 4 päeva vastu pidada, aga kuni 100 kcal läks raskeks. Nende nelja päevaga kaotasin 2 kilo. Hea tulemus seegi Smile
Tagasi üles Go down
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeKolm Jan 26, 2011 3:18 pm

Praegu olen veel ok Smile
Varem ei ole kunagi hommikust söönud. Nüüd sõin ja kõht täis ning energiat palju!
Auto asemel kasutasin täna jalgu ja tegin lausa tunnise jalutuskäigu töö asju ajades. Seda siis kiiremat kõndi kasutades.
Lõunat ei ole veel jõudnud süüa, aga jõudsin just koju ja plaanin ühe õuna ära süüa.

Enesetunne on suurepärane! Very Happy
Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
meeli




Postituste arv : 10
Join date : 24/01/2011

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeKolm Jan 26, 2011 3:31 pm

jõudu!
ise olen ka täna uuest iesimesel päeval, kuna eile läks veits nihu.
Tagasi üles Go down
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeKolm Jan 26, 2011 4:18 pm

Hei, minagi hoian pöialt kõigile!

See ABC dieet on hullult palju kriitikat saanud kui näljalaager, aga minu meelest on see üks parimid võimalusi toitumishäirest välja tulema hakata. Just psühholoogiliselt. Näljutamine jätkub, aga vähemalt on kava ees, oksendamise vastu aitab määratud päevane kaloraaz samuti... süütunne peaks olema väiksem. Põdemine ka. Kui ikka tead et ajad endale sisse vaid 1/15 kuni 1/3 NORMAALSEST kaloraazist ja seejuures veel liigutad, siis puht füüsikaseaduste järgi juba rasva ei lähe. Kehale on ka hea, nagu puhastus (paras paast ju), kui ikka õigeid asju süüa Smile Pealegi, kui soovkaal käes (ja selle dieediga ta raudpoltkindlalt ka tuleb), saab juba järgmisi samme normaalse elu ja toitumise suunas tegema. Soovkaalug on elu ilusam Wink ..

Ma siiamaani veel libastumata oma üle 1000 kalorisel toitumisel, eile oli 1300, üleeile läks vist 1700 kanti (SUUR juustuvõileib supi juurde keeras palju kaloreid juurde). Praegu natuke tatine, nii et hommikusörk jäi ära, aga see-eest tegin kodus mehe hantlitega uut ja vana Smile
Tagasi üles Go down
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeKolm Jan 26, 2011 8:03 pm

Kuna erilist isu ei olnud, siis õhtuks sõin ühe topsi lahjat jogurtit,millele segasin hulka ühe tl täie viieviljapudru helbeid.

Seega 150g lahjat jogurtit 59ckal + viljahelbed , ei kaalunud ära, aga ütleme, et 10kcal.

Nüüd plaanin veel teega süüa ära 3 kuivatatud ploomi 36kcal ja 3 kuivatatud aprikoosi 41kcal.

Kokku õhtusöök: 146kcal

Kogu päeva kalorid kokku: 320kcal

Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: 2.päev 27.01.2011   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeNelj Jan 27, 2011 6:10 am

2.päev 27.01.2011

Eilse päeva pidasin ilusti vastu, aga magama jäädes ( 00.00-01.00) kõht korises ja oli ikka tuntavalt tühi.

Öösel ei saanud magada, ei tea kas asi oli dieedis või kõikide asjade kokkulangevuse.( Mees jäi arvuti taha magama,suur arvut käis ja undas terve öös,laps vähkres ja vingerdas). Nüüd üleval ja teen endale tassi kohvi.

Täna pean kuidagi arvestama, et üle kaloreid ei sööks, kuna lähen tuttavaga lõunale tema sünnipäeva tähistama. Õnneks tean kuhu läheme ja seal on peakokasalat, mis koosneb värskest salatist ,munast,sibulast , tomatist, kurgist. Ei lase majoneesikastet panna ja siis saan vast süüa.

Täna hommikul kaalule astudes lootsin väiksemat numbrit näha, kuna öö oli päris raske.

Tänane kaal 52,9kg

Tänane menüü:

Hommik:
Kohv 5kcal
Ananassi light jogurt 150g 59kcal
tl täis 5-viljahelbeid 10kcal

Lõuna:
Tomat 20kcal
Kurk 10kcal
Jääsalat 15kcal
Sibul 5kcal
Muna 80kcal

Tee

Õhtuks vaatan mida teen.

Ilmselt võtan ühe Clen-i ka sisse. ( Natuke abistavat tegurit võib ju olla! Laughing )
Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeNelj Jan 27, 2011 8:08 am

Hei, päris hea algus ju kokkuvõtteks. Aga tõsiselt, saatke see kaal mõneks ajaks kuradile (või kapi alla peitu) ja kasutage mõõdulinti. Ja seda ka,et kijutage iga päev oma mõõdud üles. Motiveerib, eriti kui nad väiksemaks muutuvad. Smile
Tagasi üles Go down
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeNelj Jan 27, 2011 3:26 pm

Täna ma ennast hommikul ei mõõtnud,kuna tahaks mõõta alati ühel ajal ehk kohe peale tõusmist. Edaspidi mõõdan iga päev. Kahjuks ei suuda ma kaalu kuidagi ära peita-- olen sellest sõltuvuses. Kaalun mitu korda päevas ennast!

Lõuna pidasin ilusti vastu, aga salatis olid juures ka natuke kanafileed, arvan, et mitte rohkem, kui 50g ehk 90kcal ja keedusinki , arvan, et ka mitte üle 50g ehk 65kcal. Ja hapukoore-ürdikaste - lükkasin selle kõrvale, kuid arva, et mingi 10g vast ikka sõin ära ehk veel 30kcal

Seega täna mul kaloreid kulunud juba: 394kcal

Kuna praegu kõht tõesti väga täis, siis loodan, et õhtuks mõned kuivatatud ploomid ja aprikoosid ja jään oma 500kcal piiridesse!

Praegu tunnen ennast hästi ja olen enda üle uhke, et restoranis suutsin ka enesevalitsuse säilitada ja ei haaranud ribisid või rammusat seagrilli!
Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeNelj Jan 27, 2011 4:28 pm

Kui 50-100 kalorit ka üle läheb paar korda, ära muretse Smile See ju "linnutoit" ja "hiireportsjonid" niikuinii Smile
Tagasi üles Go down
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeNelj Jan 27, 2011 6:13 pm

Nii, nüüd olen omadega jännis! Nii palju head toitu on kodus! Aga ma olen tugev! Kui juba olen pea-aegu 2päeva vastu pidanud, siis on ainult edasiminna, mitte tagasi laskuda!
Homme teen kalapäeva, kuna nii suur isu on just külmsuitsu lõhe järele. Teen lõuna ajal mingi salati ja panen natuke kalatükke sisse, vaatasin just paki pealt, et 100g on 229kcal, seega 20-30g saaks süüa lõuna ajal . Üks jogurt hommikul ja mõned ploomid õhtul ja 300kcal ongi täis. Homme vist juba raskem päev, kuigi hakkan vaikselt harjuma.

Mees küll küsis, et mis mul viga, olen mõttes ja ei suhtle eriti. Ütlesin, et alustasin ühe dieediga. Ma muidugi ei öelnud, kui palju kaloreid võin süüa, ta oleks mulle muidu ise makarone ja viinereid sisse kühveldama hakanud! Laughing

Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeNelj Jan 27, 2011 9:19 pm

Hea kuulda sinu tegemistest Smile Muide, kui veab, on võimalik ka lõhe/forelli soolveeskonservi kujul leida, seal kusagil tuunikala juures. Mehe kohta - ohh.. hädavaled... Uue diediga jah. Hea vastus. Kui sul dieedi 7-10 päeval juhe kokku ei jookse, oled nn. "mäeharjast" üle ja kõige raskem osa (harjumine vähese toiduga) on selja taga.

Mehele ürita midagi sellist öelda, et ta muretsema ja surkima ei hakkaks. Ütle et lugesid mingisugust juttu mis mõtlema pani, et öösel ei maganud hästi, ütle et unenägu kummitab, ütle et väsisid lapsega rahmeldamisest.. ühesõnagära näkku valeta, aga mõtle kuidas end välja keerutada, kui ta küsib. Sest et näljane ja tige ja väsinud oled sa nüüd lähimad päevad kardetavasti küll Sad
Tagasi üles Go down
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: 3. päev 28.01.2011   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeReede Jan 28, 2011 8:12 am

Eile õhtul sõin mõned kuivatatud ploomid ja aprikoosid ja jäin ilusti 500kcal piiridesse.

3. päev 28.01.2011

Öösel magasin sügavalt. Kui tavaliselt tuleb mees öösel voodisse ja mu üles ajab, siis enam mul und ei tule, pean vähemalt 1-2 tundi telekat vaatama, et jälle magada saaks, kuid nüüd jäin kohe uuesti magama! Ise ka üllatusin, kui hommikul ärkasin!

Enesetunne on praegu hea ja väga heaks tegi selle kaalunumber, mis näitas :

52,1kg Ise olen rahul.
Minu tänane seis:
Kaal : 52,1kg
KMI: 21.4
Mõõdud:
Talje: 67cm (kõige peenemast kohast kõhul) ja 72cm (täpselt naba kõrguselt)
Puus: 86cm
Reis 56cm
Käsivars 28cm

Täiesti langevas suunas kõik mõõdetavad näitajad! Very Happy

Olen hakanud jooma lahjemat kohvi, kui tavaliselt joon. Varem oli ikka päris kange, aga nüüd ei lähe enam kange kohv alla.
Lugesin teisest ABC dieedi teemast, et tunti muret alkoholi joomise pärast. Kuna ma ei ole suur alkoholisõber, siis suudan need päevad ka ilma alkoholita olla- vastasel juhul ei saakski ju süüa,sest alkoholis nii palju kaloreid Smile

Täna siis 300kcal päev !

Hommikuks:
Kohv 5kcal
Mustikajogurt A ja B vitamiinide ning inuliiniga 100g ehk 84kcal ( ei ole küll light, aga tunnen , et vajan täna just seda) , lisaks üks pisike mandariin 30g ehk 14kcal. Puuviljatükid panen jogurti sisse. Kokku hommik: 103kcal

Lõunaks:
Õun tükkideks lõigatud ja kooritud 50g ehk 22kcal ja 50g külmutatud mustikaid ehk 26kcal

Õhtuks:
Keedukartul 100g ehk 77kcal lõikan tükkideks ja juurde külmsuitsulõhe väikesed ribad 30g ehk 69kcal.

KOKKU 297kcal



Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeReede Jan 28, 2011 4:30 pm

Tänane lõuna ja õhtusöök muutusid natuke.

Lõuna ajal sõin ainult mustikad ehk 26kcal

Õhtusöögi sõin just ära, kuna pilt hakkas vaikselt tasku kiskuma.
Tegin endale sellise salati:

Pool viilu leiba ehk 40kcal , lõikasin hästi peenikesed ribad.
100g kurki ehk 14kcal , lõikasin ka peenikesed rattad.
umbes 40g külmsuitsuõhet ehk 98kcal lõikasin ka hästi peenikesed ribad.

Oli väga maitsev ja nüüd hea olla. Smile

Loodan , et õhtul väga tühjaks kõht ei lähe.

Kalorid täna kokku: 281 kcal

Saan vist ühe kuivatatud ploomi veel endale lubada!
Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeReede Jan 28, 2011 5:40 pm

Elan sulle kaasa distantsilt, nadalavahetusel saan foorumile ligi vaid mobla kaudu. Ole tugev Smile
Tagasi üles Go down
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: 4.päev 29.01.2011   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeLaup Jan 29, 2011 9:34 am

4. päev 29.01.2011


Eilne õhtu oli piin igas mõttes! Õhtusöögi sõin liiga vara ja kuna kodus õhtusöögiks tegin lasanjet, siis oli kogu õhtu mu ninas mõnusad söögihõngud! Raske oli, aga ma ei murdunud!
Olen endaga väga rahul, aga kuna hetkel on ikka täielik näljatunne,siis emotsioone ei ole! Ja see on tõest tõsi, et külm on! Kui tavaliselt käin lühikeste varukatega, lühikeste pükse ja paljajalu kodus, siisnüüd on mul 2 paari sokke, ühed neist paksud, pikad püksid,kampsun. Ma isegi magan sokkidega! Just jalad ja käedhakkavad eriti külmetama!


Minu tänased mõõdetavad tulemused:

Kaal : 51,8kg
KMI: 21.3
Mõõdud:
Talje: 65cm (kõige peenemast kohast kõhul) ja 71cm (täpselt naba kõrguselt)
Puus: 85,5cm
Reis 55,5cm
Käsivars 27,5cm


Täna pean enda menüü paremini plaanima. Õhtu poole pean püüdma rohkem kõhtu täitvaid tooteid süüa.

Hommikuks läheb ilmselt light jogurt. Võib-olla teen hoopis putru!
Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeEsm Jan 31, 2011 10:12 am

6.päev 31.01.2010

Olen endiselt dieedilainel, kuid ootamatu maale sõit ei lase ehtkel ei mõõta ega kaaluda.

Tekkinud on kummaline peavalu.

Eile oli küll 100kcal päev, kuid erilisi isusi ei olnudki. Sõin mõned ploomid ja aprikoosid.

Tänase menüü püüan kiiresti kokku panna.

Kui koju, siis saan kaalud ja mõõdud kirja panna.
Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeEsm Jan 31, 2011 11:50 am

Hei, peavalu on madalast verer6hust ja magusapuudusest. Soovitan teed meega. Kui tahad pane ibumax/aspiriin ka hinge alla, hullem ei hakka. Samas tasub mäletada, et soolikad saavad vähem koormust selle dieediga ning keha hakkab vaikselt puhastuma, tegelema nn "haiguskolletega", lagundama kudesid mis natuke logisevad. Ja rasva ka, muide rasva sisse lähevad ka k6ik toksiinid saastatud 6hust, toidust, suitsetamisest. Ilmselt on ka nende kogus veres suurem. Tee endale sidruniteed meega. Kui v6imalik, siis mine sauna, kui ei, siis jalutama. Ja joo palju Smile
Tagasi üles Go down
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeNelj Veeb 03, 2011 10:13 am

Kirjutan kiiresti, kuna mobiilist.

Olen lapsega haiglas ja siin püüan küll jälgida, aga haiga toiduga suht võimatu!

Kaal praegu 50,5 kg

Järgmisel nädalal jälle tagasi!
Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeNelj Veeb 03, 2011 11:53 am

oi-oi-oi! Soovin et te abi saaksite ja tervis tagasi tuleks. Ole tugev, mõtle häid mõtteid, ära masendusse kuku ainult. Dieet dieediks, kõige tähtsam on oma keha kuulata, ära põe kui haiglas võimatu dieeti järgida. Lapsele on tervenemisel tähtis, et emme oleks heas tujus ega stressaks, lapsed on ju paganama tundlikud täiskasvantue tujudele, elavad kaasa kuidas oskavad.

Soovin Kõike Head teile kõigile!
Tagasi üles Go down
isolde




Postituste arv : 3
Join date : 10/03/2011

Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitimeReede Märts 11, 2011 5:47 am

Alustan ka täna (11.03) ABC dieediga. Ostsin eile apteegist kuldjuure ekstrakti, panen seda tee sisse, peaks mingi kasulik asi olema.
Aga täna plaan süüa: hommikul kohv, tee ja munavalge, päeval ei söö vist suurt midagi, ja pärast kooli püüan ka neid virtuosso või mingi teema suppe leida, siis ajan seda sisse ning luban endale õhtul juurikaid ja müslibatooni, kus 75kcal'i.
Soovige edu! Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Alustan täna - 26.01 ABC-ga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustan täna - 26.01 ABC-ga   Alustan täna - 26.01 ABC-ga I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Alustan täna - 26.01 ABC-ga
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks :: Dieedid :: ABC dieet-
Hüppa: