Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks

Foorum kõigile, kes vaevlevad söömishäirete käes või soovivad rohkem infot söömishäirete kohta. Me ei poolda ebatervislikku toitumist vaid püüame aidata leida tee tagasi tervisliku toitumise juurde.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 ABC dieet - mis ja kuidas.

Go down 
+3
meeli
Skarabeus
ABC_user
7 posters
AutorTeade
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeEsm Jan 24, 2011 7:24 pm

1: 500 kkal(või vähem)
2: 500 kkal(või vähem)
3: 300 kkal
4: 400 kkal
5: 100 kkal
6: 200 kkal
7: 300 kkal
8: 400 kkal
9: 500 kkal
10: fast
11: 150 kkal
12: 200 kkal
13: 400 kkal
14: 350 kkal
15: 250 kkal
16: 200 kkal
17: fast
18: 200 kkal
19: 100 kkal
20: fast
21: 300 kkal
22: 250 kkal
23: 200 kkal
24: 150 kkal
25: 100 kkal
26: 50 kkal
27: 100 kkal
28: 200 kkal
29: 200 kkal
30: 300 kkal
31: 800
32: fast
33: 250 kkal
34: 350 kkal
35: 450 kkal
36: fast
37: 500 kkal
38: 450 kkal
39: 400 kkal
40: 350 kkal
41: 300 kkal
42: 250 kkal
43: 200 kkal
44: 200 kkal
45: 250 kkal
46: 200 kkal
47: 300 kkal
48: 200 kkal
49: 150 kkal
50: fast

Fast = paastupäev.
MULTIVITAMIINIDE VÕTMINE KOHUSTUSLIK!!! Kui ei võta, siis kaotate juukseid, nahk läheb tuhmiks, tõenäoliselt katkestate enne kui oma soovitud tulemuseni jõuate ning mis kõige hullem, saate hiljem, nii nädalakse-kuu-kahe pärast mingisguse tervisejama kaela.
Kellel päev p-sse läheb ja õgima kukute, siis järgmine päev paast (fast) ja ülejärgmisel päeval selle päev kalorsus kus õgima kukkusite.

Abiks:

1) JUUA PALJU ja kõike mis kaloreid ei sisalda - vett, suhkruta teed ja ka kohvi (piima kaloreid lugeda)
2) Liigutada - jalutada kasvõi
3) abiks oleks kalamaksaõli kapslid või linaseemneõli (paar supilusikat päevas)
4) Paksu hädaga WC-sse peab asja olema sama tihti kui tavaliselt, ehk siis kord päevas või vähmalt üle päeva. Sööge kiudainete rikast toitu ja jooge palju.
5) Valku (kanaliha, kala, kohupiim, munad) on vaja süüa - muidu kaotate lihaseid ja ainevahetus läheb ruttu tuttu
6) Isu taltsutamieks vaadake farmakoloogia alla - loodetavasti ilmub sinna loetelu isu alandavatst preparaatidest.
7) Selleks et nagu vaja vetsus käia kasutage kombinatsiooni hästi läbinäritud mustast ploomist ja aprikoosist (3-5 tk kumbagi) loputades selle alla Figura 1 teega.
Cool Isu alandamiseks sobib juua teed piimaga, parim rohelist teed. Aga ma kirjutan "piimateest" isu alandavate vahendite teemasse varsti.

Madala kalorsuega toiduaned dieedi ajaks:

a) Juurikad, külmutatud või värsked, aga külmutatud on odavamad (20-40 kalorit/100g)
b) Kanafilee, tuunikala konservid veega (mitte õliga), soolalõhe, vasikaliha - kõik 100-150 kalori kanti
c) muna ja munavalged eriti veel (munavlge 16 kalorit)
d) tatar ja kaerahelbed - paisuvad hästi ja "portsjoniks" piisab 30st grammist, ehk siis ka umbes 100 kalort
e) rasvatu ja väherasvane kohupiim igas vormis - eriti hästi läheb kohviga, kõht ruttu ja kauaks täis
f) supid, supid, supid! Vähe kaloreid, head soojad, ja kaua kõht täis
g) Kellel on, kasutage mikserkannu - plögastatud supp või smuuti täidab kõhtu paremini kui koostisained ja vesi/puljong eraldi
h) Salatikesed sidrunimahlaga -riivite kapsast, porgandit, õuna, mida iganes - jubasalat valmis, näeb hea välja ja annab palju vitamiine ja vähe kaloreid

Küsig, kirjutan veel sellest mis kohe meelde ei tulnud.

Teil hakkab selle dieedi ajal külm. Igal pool. Seega teekruusid igal vabal hetkel hambusse ja riietuge kihiliselt. Otsige villased sokid ja vildid välja - läheb vaja. Nagu igat teist pikemaajalist madala kalorsusega dieeti, on kõige parem pidada ABCd siis, kui elus rahulik periood on. Kui näiteks sessi ajal või uue töö esimestel päevadel ajal hakkate katsetama, jookseb aju umbe, kuna vajab suhkurt.

Kui pilt hakkb taskusse langema, otsige ligi karamellikommid, kandke alati kaasas - jätkub kauaks "magusat", kaloreid vähe ja ei kuku te kuagile.

ON LOLLUS:
a) juua dieetkokat või muud sellist mis magu ärritab ja keemiast pakatab - soolikad hakkavad valutma
b) Pakisuppe süüa - no olgu, õhtul ehk võib. Aga need ssaldavad NII PALJU SOOLA et tuleb hundiisu. Ei soovita.
c) Süüa kilo shokolaadi korraga, või pakk krõpse, sest need lennutavad veresuhkru lakke, ja kui see suhkrutase langeb tuleb hundiisu ja kogu dieet lenda selleks päevaks kuradile.
d) Vähe magada - keerate hormonaalsed rütmid sassi.

Üldse, üritage mingisugune magamisreziim endale tekitada. See dieet on üks paras ekstreemsus ja te organism vajab igakülgset tuge selle ajal.


Küsimusi? Märkusi? Ettepanekuid?
sunny
Tagasi üles Go down
Skarabeus
Admin
Skarabeus


Postituste arv : 76
Join date : 24/01/2011
Age : 38
Asukoht : Harjumaa

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeEsm Jan 24, 2011 7:44 pm

Räägi, kuidas oli su enesetunne üldiselt kogu dieedi vältel. Kas mõtlesid igal minutil söögist? Ise kardan dieete just seetõttu, et mõtlen siis ainult söögist ja sellest, millal ometi jälle süüa saab. Endale mulle tundub,et lihtsam on näljutada ja mitte midagi süüa, kui süüa.
Tagasi üles Go down
https://anamiatydrukud.forum.co.ee
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeEsm Jan 24, 2011 7:59 pm

Oli üle ootuste rahulik. Kirjutasin juba enne, et kaks esimest päeva polnud plaaitud, s.t. olin söömata päeva jooksul. Siis koperdasn selle dieedi otsa ja hakkas huvitav, et kas saan hakkama. Nälja vastu oli roheline tee piimaga. Toidust ei mõelnud rohkem kui tavaliselt. Plaanisin vaid mida "homme" süüa, ja kõik. See dieet nagu jõulukalender ju, iga päev erinev kalorsus. Kui poolepeal oled siis imestad, et mida krdit 800 kalori päeval süüa, kuna oled harjunud opereerima jänesetoiduga ja 800 kalori sisse mahub juba lehm ja pool vasikat ka.

Lugesin palju. Õppisin palju. Sõpradega olin palju, lauamänge tagusime. Asendustegevused on olulised.


Viimati muutis seda ABC_user (Nelj Jan 27, 2011 4:55 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
meeli




Postituste arv : 10
Join date : 24/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 9:32 am

mul on täna jälle ABC-dieedil esimene päev.
eelmisel nädalal alustasin, aga, nädalavahetusel olid mul tõelised jõulud vol2.
täna uuele ringile!

Tagasi üles Go down
Kiiksuga

Kiiksuga


Postituste arv : 38
Join date : 24/01/2011
Age : 34
Asukoht : Kaugel Eestist

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 7:09 pm

Krt Evil or Very Mad ..jube närvi ajab,tahaksin ka seda proovida..aga siin ei saa ma midagi kaaluda ja ei ole mul ka õrna aimugi ühegi asja kcal'test.Pean hakkama vist ampserisse lihtsalt sisetama mingid toiduaineid umbkaudu,et proovida kas saaksin selle kava järgi süüa...Päris naljakas oli,mõtlesin täna terve tööpäeva,et kähku siia saada.Kuna enne 5'te sõin jogurtile lisks ka tarretist ja vahukoort siis lähen end nüüd trenni karistama.Tunni ajane jõusaalis jooksulindil rabelemine,ehk võtab süütunde ära confused
Tagasi üles Go down
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 7:57 pm

"Tunni ajane jõusaalis jooksulindil rabelemine,ehk võtab süütunde ära" - kui võimalus on kasta cross-trainerit ja liiguta käsi ka. Liigud küll selle rauakolaka otsas nagu seniilne suusataja, aga põletad rohkem kaoreid. Eriti nn "järelpõlemise" ajal, hiljem, magades ja ka järgmisel päeval. Jõusaalis on tark ka jõudu teha ja raskusi tõsta. Lihas kulutab rohkem energiat puhkeolekus kui rasvkude. Ja hiljem, päris trenni lõpus, on kindlasti vaja venitada lihaseid, et oleksid sitked ja pikad, mitte jässakad nagu Kiivikasel Wink

Ehkki... Kiivikas Kiivikaseks, isegi selleks et naiste fitnessi harrastajatele sarnaneda on vaja valgupulbred süüa, õigesti treenida aastaid ja "lihtsurelikel" on võimatu üleloomuliku lihaskasvu saavutamine... Nii et treeni terviseks Smile

*läksin nüüd lund rookima...

Tagasi üles Go down
Kiiksuga

Kiiksuga


Postituste arv : 38
Join date : 24/01/2011
Age : 34
Asukoht : Kaugel Eestist

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeTeis Jan 25, 2011 10:37 pm

Käisingi crosstraineri otsas..see masin ei ole mulle võõras,Tegin Eestis seda ja otsustan siin ka edasi teha jooksulindi asemel.Peale tundi crosstraineri otsas sõelumist teen kangisaali osas ka harjutusi..rinnalt surumist et ka käevarred oleksid ilusad,reisi raskustega spets masinatel,ala ja ülaselga,kõhtu..terve trenn keskis kokku kuskil 1,40 Wink..ja jõusaal ei ole mulle võõras koht,loodan,et keegi ei arva,et ma seal niisama lolli mängimas käin:D
Tagasi üles Go down
Kiiksuga

Kiiksuga


Postituste arv : 38
Join date : 24/01/2011
Age : 34
Asukoht : Kaugel Eestist

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeKolm Jan 26, 2011 11:40 pm

Oii rsk..kukkusin täna õgima ja nüüd nii kehva olla ..ajasin vahukoort jälle näost sisse koos mandariinidega,nii hea oli aga ulgusin pärast patja , sest enesetunne oli kehva..oksendaja mina ei ole.Aga täna tahtsin seda teha..mõtlesin et kui oksendan kõik välja hakkab kerge..siis tuli parem mõte.Alustan homsest ka ehk ABC dieeti kuigi mul ikka veel mõõdulinti ja kaalu ei ole(kaalu ei saagi olema enne mai kuud)..Kirjutasin endale kahe esimese päeva menüü ette et kindlalt teaksin mida tohin süüa..eks ma siis püüa tugev olla:)
Tagasi üles Go down
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeNelj Jan 27, 2011 8:21 am

Menüü ette kirjutamine on hea mõte, aga jäta edale manööverdamiseks ruumi ka Smile Mul oli vahel nii, et organism küsis kala (punast ja rasvast) ehkki oli parasjagu nn. "heinasöömise" päev, muutsin ära. Krt teab mis trikke see organism visata võib kui ei saa mida tahab ja jonnima hakkab... Selline heasoovlik tagutus minu poolt teele kaasa Smile
Tagasi üles Go down
Kiiksuga

Kiiksuga


Postituste arv : 38
Join date : 24/01/2011
Age : 34
Asukoht : Kaugel Eestist

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeNelj Jan 27, 2011 9:33 pm

Persse läks terve päev(vabandust,et ropendan,aga nii on).Hommik algas juba tööl halvasti..päev oli uimane ja sellepärast mõtlesin ka koguaeg söögile.Kuni kella poole 5ni suutsin hoida 500 kkal...ja siis läksin kuskil pool 6 trenni,tulin koju ja kukkusin õgima..issand kui õudne.Nüüd on nii raske olla ja joon sooja vett,et wc ajaks.Võtsin ka kaks lahtistit sisse,et hommikul kergem oleks.Hakkasin selle dieedi peale mõtlema,et kuna minu töö on ainult puht füüsiline(koristan hotelli tubasid)ja peale tööd käin vähemalt 4 korda nädalas ka trennis..siis kardan,et kukun tööl kokku kui pean paastuma või alla 500 sööma.Mõtlesin et söön ainult 500 siis ja vabadel päevadel on paast..usun,et sellise töökoormuse ja trenni puhul peaks ka ju tulemust nägema?
Tagasi üles Go down
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeNelj Jan 27, 2011 9:36 pm

muidugi peaks, soovitaksn sul mitte vetsuga jamama hakata kui mõni päev 800 piires kalorsus.. isegi 1000 juures. Las keha teab et saab juurde toitu kui küsib, rahuneb maha loodetavasti.. õpib oma rasva kasutama.


Viimati muutis seda ABC_user (Nelj Jan 27, 2011 9:39 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Kiiksuga

Kiiksuga


Postituste arv : 38
Join date : 24/01/2011
Age : 34
Asukoht : Kaugel Eestist

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeNelj Jan 27, 2011 9:39 pm

Okei ju ma panen endale siis kuidagi uue menüü kokku nii,et tööpäevadel sööksin 500 healjuhul 600 kkal..sest tõesti,tööpäev algab kell pool 9 ja kuni kella 4ni,vahest isegi kauem,rabelen nii et olen täiesti higine ..pluss veel peaaegu 2 tunnine trenn jõusaalis.
Tagasi üles Go down
redbrac

redbrac


Postituste arv : 12
Join date : 25/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeNelj Jan 27, 2011 9:40 pm

ABC_user, kuidas muidu alkoholiga oli, kas ei puutunud 50 päeva jooksul kordagi? Või kui proovisid, siis kuidas mõjus?
Ma joon veini suhteliselt palju, ja korralik klaas punast õhtuks on muidu mu põhiline relax, aga pole nii joonud, et söönud mõnisada kalorit päevas.

Tagasi üles Go down
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeReede Jan 28, 2011 2:21 pm

Punase veini fänn olen minagi, ja 1 klaas õhtul on väga hea (ja isu uinutav) relax. Selle ABC ajal hoidsin alkost eemale, ehkki pühad olid ja oli võimausi. Ei tahtnud lihtsalt. Arvan, et kui koos mingusuguse toiduga, siis ok (sama manustamise kord niiöeda), kui ilma millegita, siis kardetavasti teeks kohe hirmus uniseks (äkki ongi hea, saab ruttu magama mindud...). Ise ei hakanud riskima, isegi uue aasta shampat nuusutasin vaid ninaotsaga. Kartsin seda, et kui joon, tuleb söögiisu, ja kui isu platsis, kukun õgima, kas kohe või siis järgmisel päeval, ei riskinud veiderdada. Sellised olid minu kaalutlused käitumisel.. Parem tasa ja targu Smile
Tagasi üles Go down
KR

KR


Postituste arv : 6
Join date : 24/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimePüh Jan 30, 2011 6:21 pm

need, kellel dieet juba käsil või kellel läbi, kas kirjutasite üles ka, mida ja kui palju sõite? kui jah, siis jagage meiega ka...
Tagasi üles Go down
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeEsm Jan 31, 2011 8:15 am

Hei, minul juba läbi, kombineerisin nende toiduainetega mis madala kalorsusega toitude lahtrisse kirja panin. Otselink:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Soovitan ikkagi endal iseseisvalt oma päevased menüüd kokku panna. Minge täis kõhuga poodi, lugege sedeleid toiduainetel (NB! Suva sest rasvasisaldusest, vaadake eelkõige kui suur süsivesikute sisaldus on - ntx mõned väherasvased jogurtid on kõrvuni SV täis, ime siis et kõhtu ei täida ja isu tekitavad... kogemustega "toitumispatoloogid" juba teavad vist analoogseid lõkse... )

Organismid on erinevad, isutab ka erinevalt, ja kindlalt on parim mida teha saate oma isudele võimaluste piires järele andmine. Keha pole loll, kui millestki puudus on, siis teab kust seda saada, ja küsib. Parem anda talle seda "midagi", natukene korraga. Kui üldse mitte anda ja jälgida täieliku gestaapokontrolliga teiste poolt kirja pandud päevatoite, tuleb varsti hundiisu.

Inspiratsioni saab ka teemadest, kus tüdrukud kirjutavad "kes mida täna sõi".
Tagasi üles Go down
Kiiksuga

Kiiksuga


Postituste arv : 38
Join date : 24/01/2011
Age : 34
Asukoht : Kaugel Eestist

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeLaup Veeb 26, 2011 9:25 pm

Üritan ikka uusti ja uuesti endale koostada menüüd siin,et seda ABC teha..jään hätta 100kcal päevaga,ei oska nagu midagi süüa seal Very Happy.Aitab keegi ?Mida teie sõite Smile?
Tagasi üles Go down
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeTeis Märts 01, 2011 1:14 am

nii, uus ring ABCga. 1. päev.

Selgituseks, pärast eelmist ABCd olin 63-65, m66dud ca. 70-96-54 (talje-puus-jalg). UMBES. Täpselt praegu ei mäleta. Olin Haige. Siis sain terveks. Ja hetkel on 1 päev "punaseid", ehk siis veepeetus ja muu, m66dud on 76-99-57; kaal 67. Teksad, mis ABC järel lohisesid, on tihedalt ümber (ja asiei le selles et ma nad pesumasinast läbi lasin). EelmiseABC ajal tegin trenni. Siis olin haige ja ei teinud, ainult 6gisin ja lamasklesin kodus diivanil ja tööl/koolis persetasin toolil, j6udu ei olnud. Uus ring, ei tea kui kaua kestab. Oleneb enesetundest. Hakkan tegema trenni (täna käidud kokku 14 km, tavaline k6nnitempo), vaatan uidas j6udu on. Miks alustan jälle? Sest et nahk on tagumikus, vinnid seljal ja 6lgadel, näos mustpead, sest et m66dud on suuremad, sest et tahan kaaluda NÜÜD alla 60 (alustades oli kaal 70 ringis, esimesel korral), sest et tahan "bikiinivormi". Ja seepärast et igasugused pooletoobised litsiajuga kehkenpüksid kes minevikus mind alandasid kaaluvad vähem kui mina (ehkki on ka 15 cm lyhemad). Olen High-class, erinevalt nenest, seega pean ka vastavalt "kaubanduslikku välimust" omama. Kuradi kretiinid... See on nii, motivaatoriks, koolikiusajate mälestuseks. Aga asjast:

Täna:

Söök: Kohv, must, 3 tassi. Nalja pärast loen et 10 kalorit. Ja Panda shokolaad. 100 grammi, paki peal kirjas et 486 kalorit. 1 õun. Kokku umbes 600.

Ok, pole 500, aga asi seegi. Jlautasin ju pikalt. Kyll m6jub.

Homme "söön" smuutisid, ehk siis algupulbreid ja jogurtit, alla 500.


KIRJUAN EELK6IGE ENDA JAOKS! Vaja on end käsile võtta ja armastama hakata, tahan m66te 65-93-52. Ehk siis jee, 10 kg alla... v6i 7, oleneb sportlikkusest...

Kes kaasa teeb/elab, kirjutage. Loodan et jätkub tahet siia postitada, kui vastuseid ei tule, teen omapäi. Palun toetage kes saab!!!!
Tagasi üles Go down
redbrac

redbrac


Postituste arv : 12
Join date : 25/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeKolm Märts 02, 2011 4:03 pm

EDU SULLE!!!
Kirjuta kindlasti oma teekonnast, aitab ennast ja motiveerib.

Sinu postitus läks nagu rusikas silmaauku praegu.
Olen ka istunud lamamis-pugimis augus, kaal on kasvanud ja peeglist karjub muutunud lodev kehakuju. Trenni ei mäletagi enam.
Hetkel on suurim soov sellest välja tulla, samas pole mingit motivatsiooni. Võiks isegi nimetada depressiooniks, kuna kõik läheb kuidagi allamäge - töö, magistritöö, raha aina vähem, korteriomanik tõstis üüri jne jne - kõik ajab ennast haletsema ja sööma.
Praegu lugesin sinu postitust ja tundsin - MA TAHAN SEDA, tahan minna kevadesse taas normaalse ja õnnelikuna, ja kehaga, mis on kerge ja energiat täis.
Kardan ABC-d sest 95% ma feilin, mitte ei ületa a la 200kcaliga päevamenüüd, vaid sõna otseses mõttes kukun õgima.
Kardan sellest väljatulemist.

Aga ma proovin.

Alustan homsest ABCga ja astun ka kaalule. Kardan, et see on 69-70.




Tagasi üles Go down
redbrac

redbrac


Postituste arv : 12
Join date : 25/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimePüh Märts 20, 2011 11:12 pm

Ülestunnistus-postitus:

Sain ABC-ga hakkama vaid nädala, siis murdusin. Üks põhjus oli see, et kuna esimesel nädalal kaal oli iga hommik sama (ja ka mõõdud väga täpselt samad), vaatasin ennast ja kaalu igal hommikul üha blaseerunumalt - tunne oli s..t sõna-otseses mõttes.
8 päeval tõi elukaaslane poest muu kraamiga koos ka ühe shokolaaditahvli ja läks ise õhtul üritusele. Mina hakkasin riideid proovima, kuna järgmine päev oli suur koosviibimine plaanis, ja olin selleks ajaks ikkagi ka lootusrikas, et äkki midagigi riietest pitsitab natuke vähem. Sain riiete sõna-otses mõttes selga toppimisest ja kiskumisest uue frustratsiooni-hoo. Viskasin riided kõrvale, läksin ja tegin shokolaadi lahti, sõin muidugi kõik ära ning lisaks sinna otsa ka paki (!) viinereid, 2 kommi ja 5-6 võileiba. Järgmisel päeval oli tunne kohutav ja joonele enam ei saanudki, õgisin 3 päeva järjest.
Võibolla õpetuseks, et tasub olla kannatlikum, sest prgu ma olen veel õnnetum.

Kirjutage ikka, kellel midagi ka õnnestub.

ABC_user, kuidas kulgeb?
Tagasi üles Go down
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeNelj Märts 24, 2011 9:23 am

Tere, olin eemal mingisugusel mystilöisel p6hjusel, ei olnud v6imalik sisse logida. Ei tea miks, proovisin erinevatest arvutitest.
Kuidas - ei kuidagi. Kah masendushoog peal. Kaal on t6usnud 2 kg, aga arvatavasti j6usaalist. Isu on ka suur treenimise t6ttu, aga jänesetoidust just rasva ei lähe. Ootan kuni stressiperiood m88da saab ja hetkel yritan hoida 2 päeva valke (kohupiim, muna, etc) ja 2 päeva sysivesikuid (tatar, juurikad, puuviljad). Kaal on stabiilne, m66te ei tea kahjuks. On mis on, vähemalt on OK olla ja kuskilt ei valuta fyysiliselt.
Tagasi üles Go down
sf




Postituste arv : 7
Join date : 29/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeReede Apr 01, 2011 11:53 pm

Tere, ma olen ka viimasel ajal ainult õgimise lainel, masendav. Täna kaalusin end külas olles ja näitas 2 kilo rohkem kui mu kodune kaal. Ikka väga masendav:( Alustan homsest. Proovin nädalavahetuse söömata vastu pidada ja siis äkki vähestes kogustes midagi süüa. See peab õnnestuma. Mul on enda pärast juba metsikult piinlik.. Ma PEAN hakkama saama.
Tagasi üles Go down
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitimeTeis Apr 05, 2011 8:32 am

Sf,

kuidas on?

Söö tihi aga vähe, paar ampsu korraga et nälga ei oleks. Edu ettev6tmises ja ära lolliks mine selle asjaga.. kevad käes, hullud aktiveeruvad bom
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ABC dieet - mis ja kuidas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet - mis ja kuidas.   ABC dieet - mis ja kuidas. I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
ABC dieet - mis ja kuidas.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Heegeldamine - kus ja kuidas
» ABC dieet- prettythin
» Kõhnade jalgade dieet

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks :: Dieedid :: ABC dieet-
Hüppa: