Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks

Foorum kõigile, kes vaevlevad söömishäirete käes või soovivad rohkem infot söömishäirete kohta. Me ei poolda ebatervislikku toitumist vaid püüame aidata leida tee tagasi tervisliku toitumise juurde.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Kõhnade jalgade dieet

Go down 
AutorTeade
ABC_user

ABC_user


Postituste arv : 117
Join date : 24/01/2011

Kõhnade jalgade dieet Empty
PostitaminePealkiri: Kõhnade jalgade dieet   Kõhnade jalgade dieet I_icon_minitimeNelj Jan 27, 2011 8:50 am

See dieet oli mõni aeg väga populaarne, räägitakse et mõjub alakehale ja sobib pirnikujulise keha omanikele. Kestab 7 päeva, lubatakse, et alla võtad 4-7 kilo ja vähemalt 1 püksinumbri. Paras enesepiinamine on, ma olen korra proovinud ammu ammu, aga katki jäi. Mõtln et peaks vist uuesti. Niisiis:

1. päev: liiter piima jagada 5-6 portsuks. See on kogu päevane toit. (Kes piima ei kannata, katsetage omal riskil madala rasvasusega keefiriga)
2. päev: 200 gr kohupiima ja 800 gr mittemaguat mahla (lugege pakilt suhkrusisaldust. Ise soovitan kas juurviljamahla või tomatimahla, ja kohupiima sellises nn. kreemitoru konsistentsis, annab täis kõhu tunde paremini kui näiteks kodujuust).
3. päev: näljapäev Razz ÜKS liiter MINERAALVETT!!! (mitte tavalist vett, just mineraal - otsige mingi Borjomi või Värska poest koju). Täna ei söö midagi muud.
4 päev: 4 keskmise suurusega keedetud kartulit(koorimata) ja 800 ml mittemagusat mahla. Mina tegin oma kartulid hoopis ahjus. Maitsvamad tulid kui keedetuna ja rohkem tundus. Nagu kauboikrtulid. Neljaks tükiks ja ahju, maitsetaimi panna võib, soola ei tohi). Mul oli juba poole peal kõht täis, seega sõin ära vaid kaks kartulit, aga vist oli viga, sest järgmisel päeval läks õgimiseks.
5. päev: Viis õuna.
6. päev: 200 grammi mitterasvast liha (kana/kalkuni rind või vasikaliha), 800 gr mittemaguat mahla
7. päev: Liiter keefiiri. Väherasvast.

Juua võib rohelist teed, aga mitte kohvi. Ja palju vett. Kellel mgu kannatab, pigistage poole sidruni mahl liitrisse vette ja jooge sellisel kujul. Soola toitudes kasutada ei tohi (rasva ka loomulikult mitte). Kasulik oleks iga päev joodavast vdelikust vähemalt pool liitrit mineraalvett ära juua lisaks tavalisele veele et kaal ikka alla läheks (sinna see sidrun pigistagegi), muidu joomise kohta piirangut ei ole. Miks mineraalvett? Asi on selles, et kui organismist uhatakse soolad välja, tekib elektrolüütide disballans, ja keha hakkab vett kinni hoidma. Aga seda me ju ei taha. Mineraalvees on kõike just parasjagu, et kõik vedelik mis sisse läheb ka välja tuleks.

Need kes kogu dieedi on ära istunud, räägivad et jalad lausa sulavad. Mul nelja päeva järel sulasid ka juba natuke...

Dieedist välja tulema peab ettevaatlikult. Ehk siis sööma tihti ja korraga vähe. Umbes kilo-poolteist tuleb nädalaga tagasi (vee ja selle arvelt mis soolikates keerleb), siis peaks kaal stabiliseeruma. Korrata võib kuu aja pärast. (heh, mõnd istuvad mitu rngi peale, soovkaaluni, ja välja tulevad nii et 1 päev õgivd mis tahavad, järgmine päev sama mis dieedi 1 päev, kolmas päev jälle kõike mis tahad (aga norm koguses), neljas päev dieedi 2 päeva menüü... jne...



Tagasi üles Go down
 
Kõhnade jalgade dieet
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» ABC dieet - mis ja kuidas.
» ABC dieet- prettythin

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks :: Dieedid :: Teised dieedid-
Hüppa: