Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks

Foorum kõigile, kes vaevlevad söömishäirete käes või soovivad rohkem infot söömishäirete kohta. Me ei poolda ebatervislikku toitumist vaid püüame aidata leida tee tagasi tervisliku toitumise juurde.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 ABC dieet- prettythin

Go down 
3 posters
AutorTeade
prettythin

prettythin


Postituste arv : 1
Join date : 21/02/2012

ABC dieet- prettythin Empty
PostitaminePealkiri: ABC dieet- prettythin   ABC dieet- prettythin I_icon_minitimeTeis Veeb 21, 2012 11:17 pm

Mina kavatsen homme siis alustada esimest korda selle ABC dieediga, sellest varem kuulnud, aga pole viitsinud sellega tegeleda.
Ma ei tea küll, kas siin keegi käib, aga kavatsen siis siia kirja panema hakata, kuidas mul edeneb.
Homme on plaanis mul juua ainult vedelikke - kohvi, teed, teed piimaga, Fatburnereid (pudelis vaid 4,5 kcal ja samas annab vitamiine), kuna esimene päev näeb ette, et kas 500 või vähem. Tahaksin kohe alustada paastuga.
Lisaks kavatsen võtta veel ka toidulisandeid ja vitamiine, et tervis korras oleks, juua palju figura ja rohelist ja ingveri teed.
Igastahes üritan võtta ühte päeva korraga ja loodan, et saan hakkama.
Kavatsen kirja hakata panema oma kaalu igapäevaselt Crying or Very sad ja menüüd ja enesetunnet, kuidas olla on ja mis kõige raskem on.
Edu mulle!
Tagasi üles Go down
Elluu

Elluu


Postituste arv : 19
Join date : 24/01/2011
Age : 34
Asukoht : Tallinn

ABC dieet- prettythin Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet- prettythin   ABC dieet- prettythin I_icon_minitimePüh Märts 04, 2012 2:45 pm

Hei! Kuidas sul siiani läinud on? Smile
Tagasi üles Go down
Millimallykas78

Millimallykas78


Postituste arv : 23
Join date : 24/01/2011
Age : 33
Asukoht : Tartu

ABC dieet- prettythin Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet- prettythin   ABC dieet- prettythin I_icon_minitimeEsm Märts 05, 2012 5:49 pm

Samuti oleksin huvtatud sellest, kuidas sul sellega läinud on?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ABC dieet- prettythin Empty
PostitaminePealkiri: Re: ABC dieet- prettythin   ABC dieet- prettythin I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
ABC dieet- prettythin
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» ABC dieet - mis ja kuidas.
» Kõhnade jalgade dieet

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Ana ja Mia tydrukud - Foorum toitumishäiretest vabanemiseks :: Dieedid :: ABC dieet-
Hüppa: